Fitbit Ace

Fitbit Ace je monitor aktivity pre deti od 8 rokov. Ace je štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku s notifikačným OLED displejom. Ten zobrazí štatistiky, aktuálny čas a upozornenia na hovory. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje aktivitu - aktívne minúty, počet krokov a v noci sleduje kvalitu spánku. Ace tiež upozorní notifikáciou pri nedostatku pohybu. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do mobilu alebo tabletu. Vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm.

Fitbit Ace

Hlavné funkcie:

Fitbit Ace okrem zobrazovania času, skedovania aktivity a spánku, má tiež ďalšie funkcie. Tu je úplný zoznam jeho schopností.

 • Sledovanie krokov: Fitbit Ace dokáže sledovať, koľko krokov prešiel užívateľ.
 • Sledovanie aktivity: Sleduje koľko minút je používateľ fyzicky aktívny počas dňa.
 • Hodinky: Fitbit Ace, podobne ako iné trackery Fitbit, obsahuje displej, ktorý okrem zobrazenia krokov a priebehu aktivity môže tiež zobrazovať čas a dátum.
 • Upozornenia na hovory: Keď je Fitbit Ace pripojený k smartfónu, môže informovať používateľa o prichádzajúcom hovore.
 • Upozornenia a pripomienky: Fitbit Ace môže oznámiť užívateľovi, kedy dosiahol fitness cieľ prostredníctvom oznámenia na displeji alebo pomocou vibrácií. Ace tiež môže tiež zobraziť správu, ktorá pripomenie, aby aby ste boli viac aktívny, ak ste boli po určitú dobu neaktívny.
 • Rebríčky a odznaky: Fitbit Ace, rovnako ako všetky zariadenia Fitbit, sa môže synchronizovať s bezplatnou aplikáciou Fitbit, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android, Windows telefónoch a PC s Windows 10. Tieto aplikácie môžu byť použité na nastavenie fitness cieľov, súťažiť s priateľmi a členmi rodiny na rebríčkoch, a odomknúť digitálne odznaky pre určité míľniky.

Fitbit Ace

Fitbit Ace má vstavaný špičkový akcelerometer, ktorý presne zachytáva celodennú aktivitu a spánok dieťaťa.

Fitbit Ace

Pokročilý monitor spánku

Fitbit Ace automaticky sleduje dĺžku a kvalitu spánku dieťaťa. Akonáhle sú dáta zosynchronizované, na prehľadných grafoch uvidíte, ako dlho dieťa spalo, koľkokrát Ste sa prebudilo a uvidíte, aký kvalitný bol jeho spánok. Fitbit Ace má tiež tichý alarm, ktorý jemne vibruje a zobudí dieťa v požadovanom čase.

V noci Ace monitoruje:

 • Dĺžku a kvalitu spánku.
 • Ako často sa dieťa budí.

Ráno:

 • Zobudí tichým alarmom.

Fitbit Ace je navrhnutý tak, aby Vám uľahčil život a motivoval Vaše dieťa k pohybu.

Notifikácie Clock faces Reminders

Notifikácie na hovory

Ace upozorní vaše dieťa na prichádzajúci hovor vibráciou a upozornením na displeji. Mobil môže mať napr v školskej taške a nemusí stále kontrolovať displej mobilu. Už žiadne výhovorky, že dieťa nepočulo zvonenie a treto neprijalo hovor. 

Prispôsobenie displeja

Prispôsobte, čo sa má zobrazovať na displeji a ako to má vyzerať.

Upozornenie na pohyb

Ak sa dieťa nepohybuje, Ace ho na to upozorní a bude ho motivovať k pohybu.

Fitbit Ace  

Časté otázky

Čo sleduje Fitbit Ace?
Rovnako ako akékoľvek iné zariadenie Fitbit, Ace sleduje kroky, aktívne minúty a spánok. Môžete si nastaviť vlastné ciele v aplikácii Fitbit, alebo sledovať odporúčané ciele, ktoré Fitbit vytvoril na základe pokynov stanovených neziskovými organizáciami, ako je Svetová zdravotnícka organizácia, Centrá pre kontrolu chorôb a prevenciu a Národná nadácia pre spánok.
Fitbit Ace
Pomôže Fitbit Ace môjmu dieťaťu dostať sa z postele?
Áno - alebo sa aspoň pokúsi. Môžete nastaviť tichý, vibračný alarm, aby Fitbit Ace rozvibroval zápästie vášho dieťaťa, keď je čas prebudiť sa. Žiadne záruky, že ho nevypne. :) 

Ako nastavím Fitbit Ace pre moje dieťa?
Fitbit zaviedol rodinné účty, takže si môžete vytvoriť samostatný profil pre svoje dieťa a pridať ich do existujúceho účtu Fitbit (alebo vytvoriť nový). Potom synchronizujte Fitbit Ace s rodinným účtom, ako by ste použili akékoľvek iné zariadenie Fitbit. Fitbit vytvoril špecifickú verziu aplikácie pre deti, ktorá bude obsahovať len údaje, ktoré deti potrebujú vidieť, a nie potenciálne problematické metriky, ako je napríklad hmotnosť alebo spaľovanie kalórií.

Existujú rodičovské kontroly?
S novými rodinnými účtami dáva Fitbit rodičom úplnú kontrolu nad sociálnymi interakciami svojich detí v aplikácii Fitbit. Priatelia a rodinní príslušníci môžu požiadať o sledovanie vášho dieťaťa v aplikácii Fitbit, ale máte úplnú kontrolu nad tým, kto vidí ich činnosť a môže schváliť alebo odmietnuť spedujúcich. Deti sa tiež nemôžu dostať do fór Fitbit pre dospelých, ktorí aplikáciu používajú.

Prečo Fitbit urobil detský fitness tracker?
Fitbit skúmal svojich užívateľov a zistil, že 75 percent rodičov chcelo fitness tracker pre svoje deti. Fitbit Ace je navrhnutý tak, aby bol "správnym druhom obrazovky" pre deti - ten, ktorý ich povzbudzuje k tomu, aby vstali a pohybovali sa s pravidelnými upozorneniami namiesto toho, aby sedeli pred televízorom.

Podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb 1 z 5 detí a mladistvých vo veku od 6 do 19 rokov je obéznych. Fitbit si myslí, že môže túto štatistiku zmeniť tým, že udrží deti aktívne zábavnou formou pre deti, priateľov a rodinu.

Môžu Fitbit Ace používať aj dospelí?
Áno, samozrejme. Fitbit Ace si môžete spárovať aj s bežným "dospeláckym" Fitbit účtom. Fitbit Ace funkčne aj designovo je takmer rovnaký ako Fitbit Alta. To znamená, že s Fitbit Ace môžete používať aj príslušenstvo pre Fitbit Alta (nabíjačku, náramky) a opačne. Berte len do úvahy, že náramok dodávaný k Fitbit Ace je vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm. Ak máte väčší obvod zápästia, stačí si dokúpiť väčší náramok určený pre Fitbit Alta/Alta HR.

Prečo by si Fitbit Ace mal kúpiť aj dospelý, keď je určený pre deti?
Fitbit Ace je cenovo najdostupnejší Fitbit tracker. Na rovnakej cenovej úrovni je aj nový Fibit Inspire, avšak Fitbit Ace vynikne svojim decentným designom. Ace po designovej stránke úplne identický ako najobľúbenejší tracker pre ženy Fitbit Alta. Je to tenký, diskrétny tracker v tele z nerezovej ocele (na rozdiel od Fitbit Inspire, ktorý má relatívne veľké plastové puzdro). Pre Fitbit Alta/Ace existuje množstvo originálnych náramkov, ktorými si môžete tracker prispôsobiť na každú príležitosť.

Fitbit Ace

Akcie!

1. Fitbit Ace s 20% zľavou - za 79 €
2. Fitbit Ace + dodatočný náramok iba za 99 €
3. Pre dospelých: Fitbit Ace + prémiový kožený (veľký) náramok iba za 109 €
4. Pre dospelého aj pre dieťa: Hodinky Fitbit Versa + Fitbit Ace za výhodnú cenu.
5. Výhodné balíky pre mládežnícke kolektívy - futbalisti (10+1 zadarmo), špeciálne ponuky pre trénerov detí a pod. Kontaktujte nás pre špeciálnu ponuku!

Technická špecifikácia

Farby
 • Electric Blue - modrá
Ovládanie a displej

Fitbit Ace používa dotykový OLED displej, ktorý zobrazuje štatistiky, čas a notifikácie na hovory zo smartfónu. 

Veľkosti

Fitbit Ace je vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm

Náramky sú vymeniteľné. Doobjednať si môžete nové silikónové náramky ale aj veľké prémiové kožené náramky určené pre Fitbit Alta HR, .

 

Bezdrôtová synchronizácia s mobilom/tabletom

Alta HR vie posielať údaje do mobilu alebo tabletu vybaveného Bluetooth 4.0/Bluetooth Smart. V súčasnosti ide o tieto zariadenia o viac ako 200 mobilných zariadení s iOS, Android a Windows Mobile. Pre synchronizáciu s PC/Mac je potrebný počítač s Bluetooth LE alebo je potrebný Bluetooth USB kľúč (dodáva sa samostatne) 

Mobilná aplikácia zaznamenáva dáta, prijíma notifikácie, umožňuje prezeranie grafov a ukazovateľov zo synchronizovaných dát.

 
Pamäť

Odporúča sa synchronizovať dáta pravidelne. Ace zaznamenáva a sleduje (pokým sa mu nevybije batéria) až 5 dní od podrobne, minútu po minúte. Pre predchádzajúcich 30 dní, sumarizuje Vaše denné výsledky.

Batérie a napájanie

Indikátor stavu batérie sa zobrazí, keď je to zapojený nabíjací kábel. Batéria vydrží až 5 dní. Alta HR sa dobíja dodávanou nabíjačkou, ktorá sa zasúva do USB portu Vášho počítača.

Výdrž na batérie 7 dní
Typ batérie Lithium-ion polymer
Bezdrôtový prenos Bluetooth Smart
 
Senzory a motory

Alta HR využíva MEMS 3-osý akcelerometer, ktorý meria Vaše pohybové vzory a vibračný motor, ktorý mu umožňuje vibrovať, keď sú nastavené alarmy

Prevádzkové požiadavky

Ace je odolný voči dažďu, potu a striekajúcej vode (IPX7). Nie je vhodný na plávanie.

Prevádzková teplota -10° to 45° C
Vlhkosť Odolný voči dažďu, potu...
Maximálna prevádzková výška 9,144 m
 

Obsah dodávky

 • Ace tracker 
 • Náramok
 • Napájací kábel
 • Podrobná používateľská príručka v slovenčine
 • Bezplatná technická podpora - pomoc pri nastavení a používaní
 • Bezplatný prístup na portál Fitbit.com – zahrňuje možnosť zaznamenávať a sledovať aktivitu, jedlo, spánok, svalovú hmotu, vodu, hmotnosť a iné.

 

Rýchla objednávka:

Názov tovaru Počet ks