Úplne nová bezdrôtová Wifi váha Aria 2 s meraním tuku od Fitbit pre celú rodinu. Teraz s jednoduchým párovaním cez Bluetooth a novým, krajším designom. Váha sa pripojí na Internet cez Wifi, automaticky rozpozná členov rodiny (až 8 používateľov) a zaznamená hmotnosť, množstvo tuku ihneď ako sa na ňu niekto postaví. Namerané údaje odošle do profilu užívateľa alebo do niektorej z desiatok kompatibilných fitness aplikácií. Jednoduché sledovanie cez ľubovoľný webový prehliadač alebo cez aplikáciu Fitbit pre iOS a Android. Dosky z tvrdeného skla spolu s tvrdeným ABS plastom a vytvárajú jedinečný dizajn, ktorý z nej robí ideálny doplnok do Vášho domu. Váha má veľký grafický displej s vysokým kontrastom a podsietením. Dostupná v bielej alebo čiernej farbe.

2017_Blog_730x485_Felix_Blog_Post_1
Najpokročilejšia Wifi váha Fitbit Aria 2 je teraz ešte presnejšia.
Intuitívna Wifi váha Fitbit Aria 2 s vylepšenou presnosťou sa automaticky synchronizuje s Vašimi ďalšími Fitbit údajmi. Prieskum ukázal, že 70% používateľom, ktorí používali pôvodnú váhu Fitbit Aria, sa znižovala hmotnosť každý deň počas prvých šiestich mesiacov. Teraz Fitbit Aria 2 prináša lepšiu presnosť, jednoduchšie nastavenie a krajší design.aria-2-side-view

Čo je nové

  • Jednoduché nastavenie - teraz môžete použiť svoj smartfón a pomocou Bluetooth váhu inicializovať a nastaviť. Fitbit Aria 2 je tiež kompatibilná s viacerými Wifi sieťami ako predtým.
  • Najlepšia presnosť - Fitbit Aria 2 je najpresnejšia Wifi váha. Zobrazuje tiež % tuku a BMI priamo na displeji.
  • Vačší rozsah - Fitbit Aria 2 meria hmotnosť až do 180kg.
  • Moderný design - Fitbit Aria 2 je tenšia so skleneným povrchom s rozšírenou meracou plochou, ktorá zlepšuje presnosť. Displej je jasnejší a lepšie čitateľnejší. Fitbit Aria 2 tiež zobrazuje personalizované ikony a pozdravy pre lepšiu motiváciu.
fitbit-aria-2-home-gym

Ďalšie funkcie

  • Podpora pre celú rodinu - Fitbit Aria 2 rozpoznáva až 8 používateľov a každá osoba si môže zvoliť svoju vlastnú ikonu.
  • Bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť - Fitbit Aria 2 zobrazuje Vaše osobné údaje iba keď stojíte na váhe a tie potom odošle do Vášho Fitbit účtu, kde zostávajú privátne, pokým sa ich nerozhodnete zdieľať.
  • Automatická synchronizácia - Okamžite po odvážení si môžete pozrieť výsledky v Fitbit aplikácii. Môžete porovnávať príjem kalórií, vplyv cvičenia na hmotnosť. Všetky údaje o vašej aktivite, cvičeniach, tepe, hmotnosti, atď. máte na jednom mieste, čo Vám umožňuje získať celkový prehľad o Vašom zdraví.

Fitbit Aria Air Smart Scale
Nová bezdrôtová Bluetooth váha od Fitbit, ktorá sa synchronizuje s Vašou Fitbit aplikáciou. Zaznamená hmotnosť a BMI. Namerané údaje odošle do profilu užívateľa alebo do niektorej z desiatok kompatibilných fitness aplikácií. Jednoduché sledovanie cez ľubovoľný webový prehliadač alebo cez aplikáciu Fitbit iOS/Android/Windows. Váha má veľký grafický displej s vysokým kontrastom a podsvietením. Dostupná v bielej alebo čiernej farbe.

59 € / 70 €
Fitbit Aria 2 Wi-fi Smart Scale
Doporučujeme Náhradu: Fitbit Aria Air alebo Withings Body+
Bezdrôtová Wifi váha od Fitbit s vylepšenou presnosťou a konektivitou s meraním tuku pre celú rodinu. Váha Aria 2 sa pripojí na Internet cez Wifi, automaticky rozpozná členov rodiny (až 8 používateľov) a zaznamená hmotnosť, množstvo tuku ihneď ako sa na ňu niekto postaví. Namerané údaje odošle do profilu užívateľa alebo do niektorej z desiatok kompatibilných fitness aplikácií. Jednoduché sledovanie cez ľubovoľný webový prehliadač alebo cez aplikáciu Fitbit iOS/Android/Windows. Dosky z tvrdeného skla spolu s tvrdeným ABS plastom a vytvárajú jedinečný dizajn, ktorý z nej robí ideálny doplnok do Vášho domu. Váha má veľký grafický displej s vysokým kontrastom a podsvietením. Dostupná v bielej alebo čiernej farbe.

116 € / 139 €
Fitbit Fitness Pack - Fitbit Aria 2 Wifi Scale+Flex 2 Wristband
Balík originálneho príslušenstva pre Fitness od Fitbit. Kompletné riešenie, ktoré Vám umožní automaticky sledovať vplyv vašej fyzickej aktivity na vašu hmotnosť. Obsahuje bezdrôtovú váhu Fitbit Aria 2 a monitor aktivity Fitbit Flex 2.
---
Fitbit Flex 2 je univerzálny bezdrôtový tracker vo forme náramku. Môžete ho nosiť ako chcete, či už ako náramok, ako šperk alebo kdekoľvek na tele. Je vodotesný, môžete s ním aj plávať. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vašu aktivitu - spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť, počet krokov. V noci sleduje kvalitu Vášho spánku a ráno Vás zobudí tichým alarmom. Upozorní Vás, že sa máte hýbať a automaticky rozpozná športové aktivity (SmartTrack). Upozorňuje tiež na prichádzajúce hovory a SMS Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu. V balení sú 2 náramky (veľký a malý) jednej farby, ktorú si zvolíte v objednávke (Black/Lavender/Magenta/Navy).
Bezdrôtová Wifi váha s meraním tuku od Fitbit pre celú rodinu. Váha sa

teraz iba  185 € / 222 €
   191 €

Akcie Fitbit v mobile!
Pridať do Passbooku

Čo je Passbook? Passbook je inteligentný digitálny zľavový kupón, ktorý nezaberá miesto v peňaženke a je vždy aktuálny. Podporované smartfóny: iOS 6.0 a vyšší, Android s aplikáciou PassWallet, Windows Phone 8.1.

Fitbit skupina - Slovakia

Radi by sme Vás pozvali do skupiny pre používateľov Fitbit na Slovensku. V rámci skupiny si môžete vymieňať skúsenosti s ostatnými členmi, pristupovať k výsledkovým tabuľkám, takže si môžeme navzájom pomôcť byť viac aktívni.

Ak sa chcete pridať k nám, kliknite na tento link. Pre prístup k skupine Slovakia, musíte byť zaregistrovaní na stránke fitbit.com.

(Ak si chcete sledovať svoj pohyb a stravu, nemusíte vlastniť monitor aktivity. Údaje o aktivite, môžete zadávať aj ručne. Avšak s trackerom, ktorý to robí za Vás, je to zábavnejšie.)