Inšpirácia

Fitbit spúšťa sledovanie hladiny kyslíka v krvi

Fitbit spúšťa sledovanie kyslíka (SpO2) v krvi. Funkcia je dostupná na Fitbit Versa, Versa 2, Ionic a Charge 3.
versaioniccherge3Viac…

Fitbit Ace za super cenu!

Fitbit AceMonitor aktivity a spánku pre deti od 8 rokov - Fitbit Ace teraz iba za 79 € + veľa ďalších akcií! Viac…

Porovnanie Fitbit Charge 3 a Fitbit Versa

Porovnávací test Fitbit Charge 3 vs. Fitbit Versa
fitbitvsfitbitViac…

Balíky Fitbit Flex 2 iba pre ženy

flex-bangle_01
Prinášame Vám špeciálne balíky Fitbit Flex iba pre ženy. A teraz s 30% zľavou!

Fitbit Flex 2 Fitness Wristband Gold Pendant Pack


flex2-pendantpack

Balík pre ženy, ktorý obsahuje Tracker Fitbit Flex 2 so silikónovým remienkom čiernej farby a prívesok s retiazkou pozlátený 22k zlatom.Fitbit Flex 2 Fitness Wristband Rose Gold Bangle Pack


flex-rgbanglepack

Balík pre ženy, ktorý obsahuje Tracker Fitbit Flex 2 so silikónovým remienkom čiernej farby a ružovo zlatý malý náramok pozlátený 22k zlatom. Náramok je vhodný pre pre zápästie 140-170mm.

Ak už tracker Fitbit Flex 2 máte, môžete si tieto doplnky dokúpiť tu samostatne s 20% zľavou:

Fitbit Flex 2 Pendant Gold - prívesok zlatý
Fitbit Flex 2 Bangle Rose Gold - kovový náramok ružovozlatýFitbit Versa Watch

fitbit-versa-header
Očakávané fitness hodinky Fitbit Versa sú skladom a teraz aj špeciálnej edícii s tkanými remienkami!Viac…

Porovnanie Fitbit Ionic vs. Apple Watch

The Gadget Show urobil porovnávací test, v ktorom hodnotil hodinky Fitbit Ionic a Apple Watch 3 v troch praktických disciplínach:

  • plávanie
  • cyklistika
  • a beh.


Pozrite sa ako to dopadlo:

Viac…

Fitbit Aria 2

2017_Blog_730x485_Felix_Blog_Post_1
Najpokročilejšia Wifi váha Fitbit Aria 2 je teraz ešte presnejšia.Viac…

Používajte Fitbit Ionic rýchlejšie

0125.Ionic-Shortcuts-Blog-Hero
Tieto tipy Vám pomôžu používať funkcie Fitbit Ionic rýchlejšieViac…

Najlepší darček pre neho/ pre ňu?

Čo môže byť lepší darček ako ten, ktorý sa používa dennodenne? Ten, ktorý sa používa dennodenne a je prospešný pre zdravie!
fitbit-ionic-header1Viac…

Športový náramok pre FitBit Charge 2

Štýlový športový náramok pre Fitbit Charge 2. Vďaka priedušnému perforovanému designu je ideálny na šport alebo na horúce letné dni. Testované profesionálnymi športovcami (Dean Karnazes, Jens Voigt, Ryan & Sara Hall...) Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-170mm, Veľký: 170-206mm). Dostupné prevedenia: Black - čierny, Cobalt - modrý, Coral - oranžový.
charge2-sportband_01Viac…

Intervalový tréning s Fibit Charge 2

Fitbit Charge 2 Interval workout
Je nepochybné, že pre optimálne spaľovanie tukov je najlepší intervalový tréning. Pozrime sa, ako nastaviť intervalový tréning na Fitbit Charge 2.Viac…

Sledovanie hodinovej aktivity

hourlyactivity
Sledovanie hodinovej aktivity bolo predstavené spolu s trackerom Fitbit Alta. Teraz môžete túto funkciu využívať aj s ostatnými trackermi Fitbit. Podporované sú Fitbit Surge, Fitbit Blaze, Fitbit Charge 2, Fitbit Charge HR, Fitbit Charge, Fitbit Alta a Fitbit Flex.Viac…

Vylepšený PurePulse

Sledovanie pulzu pomocou technológie Purepulse je teraz ešte lepšie!


Nedávna aktualizácia technológie sledovania srdcovej frekvencie PurePulse pre Fitbit Charge HR a Fitbit Surge umožňuje ešte lepší zážitok tepovej frekvencie počas cvičení a po tréningu. Aktualizácia zlepšuje sledovanie srdcovej frekvencie počas intenzívnych tréningoch, ktoré sú zaznamenávané pomocou Exercise Mode a multi-sportových režimov v Surge. Môžete si všimnúť vylepšenia pri jazde na bicykli, pri kardio cvičeniach ako napr Zumba.
Exercise-Detail- Fitbit Charge-HR

SmartTrack - automatický záznam cvičení

Sledovanie cvičení na Fitbit Surge a Fitbit Charge HR je jednoduchšie a chytrejšie ako inokedy predtým vďaka novej funkcii s názvom SmartTrack. Teraz Váš tracker automaticky rozpozná, že Ste urobili cvičenie, identifikuje typ aktivity a zaznamená ho v aplikácii Fitbit medzi cvičeniami.
Fitbit goal_setting_screen


SmartTrack rozpoznáva iba cvičenie alebo činností, kde je neustály pohyb - aktivity ako je chôdza, beh, vonkajšie bicyklovanie, eliptický trenažér, rovnako ako aj vysokopohybové športy, ako je tenis, basketbal a futbal, kardio-box Zumba a iné.

SmartTrack sa môže tiež prispôsobiť. Všetko, čo musíte urobiť, je ísť do nastavení cvičenia vo vašej aplikácii Fitbit a vyberte, ktoré SmartTrack činnosti chcete automaticky rozpoznávať ako cvičenie. Môžete tiež nastaviť počet minút, ktoré musíte vykonať, aby sa cvičenie zaznamenalo. Napríklad SmartTrack možno nastaviť pre záznam Vášej 30-minútovej chôdze po obede a ignoruje Vaše príležitostné prechádzanie po večeri. (Predvolené nastavenie pre SmartTrack je 15 minút, ale môžete ho nastaviť pre zachytenie činností, ktoré trvajú od 10 minút do 90 minút.)

Ak potrebujete zaznamenávať činnosti s množstvom štartov a zastavení, použite funkciu "Exercise Mode" na Fitbit Charge, Charge HR a multi-športové režimy na Fitbit Surge, ktoré Vám umožnia najpresnejšie sledovanie cvičení a získať tiež štatistiky v reálnom čase zobrazované na zápästí.

Zdá sa Vám nastavenie zložité? Ak máte Fitbit zakúpený u nás, máte ho s bezplatnou službou 1:1 podpora. Pre pomoc s nastavením funkcie SmartTrack kontaktujte svojho fitnes poradcu. (Kontakty sú uvedené na poslednej strane slovenského návodu na použitie).

Týždňové ciele

Ak potrebujete viac motivácie pri cvičení, toto je Váš šťastný deň! Fitbit teraz umožňuje nastaviť týždenné ciele pre cvičenia. Naďalej môžete byť motivovaní na dennej báze a teraz aj na týždennej. ciele, na základe počtu dní v týždni, kedy chcete byť aktívny. Cvičenie ciele vám pomôžu zostať motivovaný na dennej a týždennej báze tým, že obrázok ukazuje Váš pokrok v rámci týždňa, aby Vás viedol k Vášmu cieľu.
Fitbit primary_exercise_screen


Či už si zaznamenávate svoje tréningy priamo cez tracker s režimami cvičení, ručne alebo použitím MobileRun v aplikácii Fitbit, každá aktivita, ktorú urobíte sa počíta k vášmu cieľu. Používatelia Fitbit Charge HR a Surge sa môžu spoľahnúť na SmartTrack, novú funkciu, ktorá automaticky sleduje cvičenie, ako je chôdza, beh alebo bicyklovanie (vonku).

Najlepšie zo všetkého: môžete si nastaviť ciele, ktoré sú dobré pre Vás! Zo začiatku je Váš cieľ stanovený na päť dní v týždni. V aplikácii môžete prispôsobiť svoj týždenný cieľ tak, aby naplnil Váž záväzok.

Zdá sa Vám nastavenie zložité? Ak máte Fitbit zakúpený u nás, máte ho s bezplatnou službou 1:1 podpora. Pre pomoc s nastavením týždňových cieľov kontaktujte svojho fitnes poradcu. (Kontakty sú uvedené na poslednej strane slovenského návodu na použitie).

Zdieľajte cvičenia z aplikácie Fitbit

fitbit ExerciseSharing
Chcete povedať svetu, že Ste práve dokončili super cvičenie? Dobrá správa: teraz môžete zdieľať svoje fitness úspechy s priateľmi ešte jednoduchšie. Vďaka novej funkcii "Excercising Sharing" v aplikácii Fitbit môžete teraz zdieľať svoju fotku alebo zaujímavý moment z cvičenia.

fitbit exercise-sharing-screenshots

Excercising Sharing Vám umožní rozprávať o svojom tréningu na akejkoľvek sociálnej sieti, ktorú máte vo svojom smartfóne, ako je Facebook, Twitter a Instagram, alebo prostredníctvom SMS alebo e-mailu. Štatistiky cvičenia (počet kilometrov, kroky, a dokonca aj priemerná tepová frekvencia, ak máte Fitbit Charge HR alebo Fitbit Surge) sa zobrazia na fotografii podľa vášho výberu a potom je to na Vás, s kým to budete zdieľať!

Tu je návod, ako sa podeliť o svoje cvičenie:

  • Automaticky zaznamenajte cvičenie s vašim Fitbit trackerom, prípadne manuálne.
  • Na konci tréningu, otvorte aplikáciu Fitbit na telefóne.
  • Prejdite v aplikácii na "Track Exercise".
  • Vyberte cvičenie (aktivitu), ktoré chcete zdieľať, a potom kliknite na ikonu akciu v pravom hornom rohu.
  • Urobte snímku, alebo vyberte z priečinku fotoaparátu.
  • Postupujte podľa pokynov pre zdieľanie fotografií na sociálne siete podľa vášho výberu.

Fitbit Tatry

Sledovanie spánku

Fitbit SummerSleep

Fitbit Sleep
Sledovanie spánku je teraz je teraz jednoduchšie a lepšie ako inokedy vďaka trom novým funkciám! Okrem sledovania spánku, prezeranie prebudení a nepokojných časov a nastavenia tichých alarmov, je teraz možné porovnávať štatistiky spánku za týždeň, sledovať históriu spánku a nastaviť požadovanú dobu pre spánok.

Týždenné grafy

Už ste niekedy chceli zlý spánok dohnať neskôr? Teraz si môžete prezrieť, ako Ste spali týždeň po týždni úrovni a získate ešte väčší prehľad o vašich nociach.

Historické dáta

Teraz môžete zobraziť váše údaje spánku na jednom mieste. Porovnajte posledný spánok s týždenným priemerom, ako sa v priebehu času tieto priemery menili…

Požadovaná doba spánku

Bez ohľadu na to, koľko času strávite v posteli, teraz si môžete nastaviť ciele, aby Ste zistili, či ste sa dostali toľko odpočinku, koľko chcete. A môžete si prispôsobiť tieto ciele tak, aby Ste spali toľko, koľko skutočne potrebujete, aby Ste sa cítili dobre a boli odpočinutí.

Tieto tri nové nástroje spánku nájdete vo Fitbit Dashboard a v aplikácii Fitbit pre iOS, Android a Windows Phone.

Zdá sa Vám nastavenie zložité? Ak máte Fitbit zakúpený u nás, máte ho s bezplatnou službou 1:1 podpora. Pre pomoc s nastavením sledovania spánku kontaktujte svojho fitnes poradcu. (Kontakty sú uvedené na poslednej strane slovenského návodu na použitie).

Fitbit a Strava

Fitbit strava
Prepojenie Strava a Fitbit umožňuje používateľom ešte jednoduchšie sledovať po celý deň aktivity, výkon a maximalizovať tréning. Teraz môžete pripojiť váš Fitbit účet do Strava, čo znamená, že vaše tréningy zaznamenané s Fitbit sa automaticky zosynchronizujú so Strava a vaše cvičenie v Strava sa odošle do Fitbit.

Môžete použiť Strava pre čas, ktorý trávite na tréningu alebo jazde na bicykli a Fitbit zaznamenávanie dát po celý deň pre prehľad na vaše celkové zdravie.

Ak používate Surge, srdcová frekvencia a GPS údaje, vrátane trasy, vzdialenosti, nadmorskej výšky a rýchlosti, sa odošlú do Strava - či už zaznamenávate beh, jazdu na bicykli! MobileRun používatelia s akýmkoľvek zariadením Fitbit tiež môžu zobraziť ich GPS dáta v Strava.

Môžete si nájsť viac spôsobov, ako merať pokrok a dosiahnuť svoje ciele tým, že zaznamenáte vaše cvičenie s Fitbit a využijete analytické nástroje Strava a budete súťažiť s globálnou komunitou športovcov, vrátane profesionálov, priateľov, kolegov a klubov pre väčšiu každodennú motiváciu a inšpiráciu.

Zdá sa Vám nastavenie zložité? Ak máte Fitbit zakúpený u nás, máte ho s bezplatnou službou 1:1 podpora. Pre pomoc s prepojením aplikácie Fitbit s účtom Strava kontaktujte svojho fitnes poradcu. (Kontakty sú uvedené na poslednej strane slovenského návodu na použitie).

Sledujte a zdieľajte odznaky!


Fitbit badge_detail_share
Teraz môžete vidieť, ako veľa Ste dosiahli s vašimi predsavzatiami a cieľami. Získajte podporu, ktorú potrebujete, pri pohľade na vaše odznaky priamo v aplikácii Fitbit!

Sledujte a podeľte sa o svoje odznaky priamo v aplikácii Fitbit! Choďte do svojho profilu na karte Account a pozrite vaše top odznaky, alebo sa pozrite na každý odznak, ktorý Ste získali, kliknutím na Badge Collection. Potom si kliknite na jednotlivé odznaky a a prečítajte si podrobný popis týchto úspechov.

Odtiaľ, (z iOS zariadení) môžete zdieľať odznaky pomocou textových správ alebo na Facebook, Twitter, Instagram. Stačí kliknúť "Share", v spodnej časti obrazovky a odoslať.

Použite Facebook na nájdenie priateľov.

Teraz nájdete svojich priateľov na Fitbit je ešte jednoduchšie! Teraz môžete zistiť, ktorí z vašich priateľov na Facebooku používajú Fitbit a pridať ich do svojho zoznamu Fitbit priamo v aplikácii.

Fitbit FB_Add_Friend_BW
Nájdite svojich priateľov na Fitbit s Facebook Friend Finder. Viac priateľov znamená väčšiu motiváciu - súťažte s kolegami na rebríčku, pohybujte sa so svojou rodinou s Fitbit Challenge, a fandite svojim priateľom, keď dosiahnu svoje ciele. Môžete dokonca vidieť a zdieľať odznaky so svojimi priateľmi v aplikácii. Niet divu, že používatelia Fitbit s priateľmi v aplikácii dosiahnu o 27% viac krokov!

Prístup k Facebook zoznamu je rýchly a jednoduchy. Ak chcete začať, jednoducho kliknite na záložku "Friends" v aplikácii Fitbit a stlačte tlačidlo "+" v pravom hornom rohu. Potom zvoľte "Connect Facebook" pre zobrazenie svojich kontaktov z Facebooku a pridajte nových priateľov. Stále môžete pridávať priateľov do svojho zoznamu kontaktov aj zo smartfónu alebo e-mailom.

Fitbit x FitStar: Viac možností, ako byť Fit

Fitbit fitstar
Vďaka prepojeniu Fitbit a Fitstar môžu používatelia Fitstar automaticky exportovať svoje tréningy do aplikácie Fitbit a vidieť, aký dopad majú cvičenia na svoje celkové zdravie. Užívatelia Fitbit si zase môžu vytvoriť účet na Fitstar pomocou svojho Fitbit účtu. Používatelia, ktorí používajú tracker s technológiu Purepulse (Charge HR, Surge) uvidia svoju srdcovú aktivitu počas cvičení zaznamenaných vo Fitstar.

Zdá sa Vám nastavenie zložité? Ak máte Fitbit zakúpený u nás, máte ho s bezplatnou službou 1:1 podpora. Pre pomoc s prepojením aplikácie Fitbit a Fitstar kontaktujte svojho fitnes poradcu. (Kontakty sú uvedené na poslednej strane slovenského návodu na použitie).