Fitbit Versa 3
Fitbit Versa 3  prichádzajú s integrovaným GPS prijímačom a  novým Amoled displejom s funkciou Always On.  Spájajú eleganciu a najnovšie technológie pre sledovanie pohybu, športovej aktivity a spánku. Sú vybavené farebným AMOLED displejom s vysokým jasom, novou generáciou Purepulse - technológie na nonstop sledovanie pulzu.  Hodinky umožňujú prehrávať hudbu bezdrôtovo alebo platiť cez Fitbit Pay. Hodinky Fitbit Versa sú vodotesné do 50m. Prispôsobiť si ich môžete rôznymi náramkami, ciferníkmi a dodatočnými aplikáciami z Fitbit Store. Fitbit Versa 6 ponúkajú tiež až 6 dňovú výdrž na batériu.
  Fitbit Versa 2 Watch
Fitbit Versa
Fitbit Versa sú inteligentné hodinky s operačným systémom Fitbit OS. Spájajú eleganciu a najnovšie technológie pre sledovanie pohybu, športovej aktivity a spánku. Sú vybavené farebným OLED displejom s vysokým jasom (1000 nit), novou generáciou Purepulse - technológie na nonstop sledovanie pulzu, snímačom SpO2 pre monitorovanie zdravia atď. Novou funkciou je sledovanie ženského zdravia. Hodinky umožňujú prehrávať hudbu bezdrôtovo alebo platiť cez Fitbit Pay. Hodinky Fitbit Versa sú vodotesné do 50m. Prispôsobiť si ich môžete rôznymi náramkami, ciferníkmi a dodatočnými aplikáciami z Fitbit Store. Fitbit Versa ponúkajú tiež unikátnu niekoľko dňovú výdrž na batériu.

Fitbit Versa - 15 módov cvičení

Fitbit Versa - hudba v hodinkách

Fitbit Versa - 4 dni výdrž na batérie

Fitbit Versa - Aplikácie

Hlavné funkcie:

 • Dotykový farebný displej s vysokým jasom až 1000 nit.
 • Vymeniteľné náramky - kožený, kovový, elastomer…
 • Aplikácie - prístupujte k obľúbeným aplikáciám pre fitness, šport, novinky, cestovanie, dopravu a ďalšie jednoduchým klepnutím.
 • Prispôsobiteľné ciferníky - prispôsobte farebnú dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením na Fitbit Versa výberom z rôznych ciferníkov určených pre každú príležitosť.
 • Plavecký režim - používajte Fitbit Versa na meranie plaveckého tréningu vďaka vodotesnosti do hĺbky 50 metrov. Hodinky zobrazujú počet bazénov v reálnom čase a zaznamenávajú čas plávania a množstvo spálených kalórií.
 • Sledovanie ženského zdravia - pomocou Fitbit Versa a aplikácie Fitbit môžete zaznamenať svoje obdobie, zaznamenať príznaky a porovnať svoj cyklus s inými zdravotnými štatistickými údajmi, ako je spánok, aktivita a váha.
 • 15 športových módov -  sledujte špecifické tréningy v režimoch ako Beh, Bicykel alebo Posilňovanie, aby ste videli štatistiky v reálnom čase na obrazovke a získali súhrny po tréningu.
 • SmarTrack - automaticky zaznamenávajte vybrané cvičenia, ako je beh, jazda na bicykli a ďalšie a pozrite si ich uložené v aplikácii Fitbit.
 • Connected GPS - využíva GPS smartfónu na zázanm trasy a zobrazenie aktuálnej rýchlosti.
 • Vylepšená technológia merania srdcovej frekvencie - hodinky Versa obsahujú vylepšenú technológiu PurePulse® na meranie srdcového tepu pri jazde na bicykli, behu a ďalších športoch.
 • Nový senzor SpO2 - nový snímač SpO2 otvára nové možnosti monitorovania vášho zdravia, ako napríklad monitorovanie príznakov spánkového apnoe.
 • Motivácia prostredníctvom hudby - nechajte mobilný telefón doma a počúvajte hudbu priamo z inteligentných hodiniek Fitbit Versa, ktoré obsahujú pamäť pre viac ako 300 skladieb (2,5 GB priestoru). Spárujte hodinky s novými bezdrôtovými slúchadlami Fitbit Flyer alebo akýmikoľvek inými Bluetooth slúchadlami.
 • Fitbit Pay - nechajte svoju peňaženku doma a plaťte elegantne s inteligentnými hodinkami Fitbit Versa. (Táto funkcia bude dostupná neskôr.)
 • Inteligentné upozornenia - prijímajte upozornenia na prichádzajúce hovory, textové správy, upozornenia a upozornenia z Facebooku, Gmailu, Instagramu, atď.
 • Niekoľkodenná výdrž na batériu - s výdržou batérie až 4 dni.  hodinky Fitbit Versa odsledujú akýkoľvek športový výkon a monitorujú spánok celú noc.

Nové hodinky Fitbit Versa 3 prinášajú tieto vylepšenia (oproti Versa 2):
 • väčší AMOLED displej s funkciou Always-ON
 • Integrovaný GPS prijímač
 • Výdrž na batérie až 6 dní
Fitbit Versa 2 prinášajú tieto vylepšenia:
 • väčší AMOLED displej s funkciou Always-ON
 • Hlasová asistentka Alexa, integrovaný mikrofón
 • Výdrž na batérie až 5 dní
 • jedno tlačidlo (namiesto 3)
Fitbit Versa 2

Fitbit Versa 3 dostupné v 3 farebných prevedeniach:

Fitbit Versa

Fitbit Versa 2 dostupné v 3 farebných prevedeniach:

Fitbit Versa

v špeciálnej edícii :

Fitbit Versa 2 special Edition

Fitbit Versa 1 dostupné v siedmich farebných prevedeniach:

Fitbit Versa

Versa 1 v špeciálnej edícii :

Fitbit Versa 1 Special Edition

... a edícii Lite Edition:

Fitbit Versa Lite Edition

Hodinky Fitbit Versa Lite Edition prinášajú v skvelej cene to podstatné z radu Fitbit Versa. Lite Edition je však ochudobnená o tieto funkcie:
 • výškomer
 • sledovanie dĺžok pri plávaní
 • uloženie a prehrávanie hudby
 • Fitbit Coach - cvičenia na displeji
 • Fitbit Pay

Zvýšte odolnosť svojho monitora aktivity Fitbit voči poškriabaniu a voči baktériám!Titanium Drop pre Fitbit

Prečo by som mal použiť Titanium Drop na Fitbit?

Aj tie najkvalitnejšie tvrdené sklá, ktorými sú chránené rôzne fitness doplnky majú tvrdosť 7H. Aplikovanie Titanium Drop na displej smart hodiniek alebo trackera zvýši tvrdosť skla na 9H. Displej sa tak stane odolnejším voči poškriabaniu a opotrebeniu pri bežnom používaní. Čo je však u "nositeľností" (wearables) dôležitejšie, zvýši sa odolnosť voči baktériám o 97%. To všetko bez toho, aby na displeji bola viditeľná nejaká vrstva, ako je tomu u fólií. Titanium Drop tiež nemá vplyv na priehľadnosť a dotykové ovládanie displeja. Pri Fitbit Trackeroch, ktoré majú monitor tepu sa aplikuje Titanium Drop aj na tento senzor, ktorý sa tak stáva odolnejší voči poškriabaniu a aj voči baktériám.

Viac informácií...

Technická špecifikácia

Obsah dodávky Fitbit Versa/Versa 2:

 • Hodinky Fitbit Versa/Versa 2
 • Remienky (malé a veľké - 140-180mm malý a 180-220mm veľký)
 • Nabíjací kábel


Obsah dodávky špeciálna verzia Versa/Versa 2:

 • Fitbit Versa/Versa 2 Special Edition
 • Tkané remienky (malé a veľké)
 • Klasické silikónové remienky (malé a veľké)
 • Nabíjací kábel

Bezplatné platby prostredníctvom služby Fitbit Pay
Senzory a komponenty
Trojosový akcelerometer
3-osý gyroskop
Optický monitor tepovej frekvencie
výškomer
Snímač okolitého svetla
Vibračný motor
Wi-Fi anténa (802,11 b / g / n)
NFC
Dotyková obrazovka
Farebný LCD
Batéria a napájanie: Životnosť batérie je viac ako štyri dni. Životnosť batérie a cykly nabíjania sa líšia v závislosti od použitia, nastavení a iných faktorov. skutočné výsledky sa budú líšiť. Odporúčame Vám každých pár dní účtovať Fitbit Versa, aby ste vždy sledovali.
Typ batérie: lítium-polymér
Doba nabíjania (0-100%): dve hodiny
Bluetooth 4.0
Pamäť: Ukladá 7 dní podrobných pohybových údajov - minútu za minútu, súhrn za posledných 30 dní
Ukladá údaje o tepovej frekvencii v intervaloch jednej sekundy počas sledovania cvičenia a v intervaloch päť sekúnd všetky ostatné časy
Odolnosť voči vode: Hodinky Fitbit Versa je vodotesný do 50 metrov. Po plávaní alebo pri zachytení pásky odporúčame vyschnúť remienok, pretože ako pri každom nositeľnom zariadení je lepšie pre vašu pokožku, ak je pás čistý a suchý. Neodporúčame nosiť tieto hodinky vo vírivke alebo v saune. 

Starostlivosť
Ak sa remienok navlhčí, alebo sa potíte, odstráňte vlhkosť a úplne ho vysušte. 

materiály
Klasický pásik Fitbit Versa je vyrobený z pružného odolného materiálu, ktorý je podobný tomu, ktorý sa používa v mnohých športových hodinkách a obsahuje hliníkové puzdro a sponu.

Tep srdca
Rovnako ako všetky technológie sledovania srdcovej frekvencie je presnosť ovplyvnená fyziológiou, umiestnením zariadenia a rôznymi pohybmi. 

Požiadavky na ochranu životného prostredia
Prevádzková teplota: -10 ° až 60 ° C
Maximálna prevádzková nadmorská výška: 8 535 m
Synchronizácia a upozornenia
Fitbit Versa sa automaticky a bezdrôtovo synchronizuje do počítačov a 200 zariadení s iOS a Android pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth LE.

Rozsah synchronizácie: do 6,1 m
Niektoré funkcie, ako napríklad upozornenia na smartfóny, môžu vyžadovať systém Android 7.0+. Skontrolujte kompatibilitu zariadenia.
Synchronizácia vyžaduje Bluetooth LE a pripojenie k internetu. 

Ovládanie hudby cez Bluetooth Classic v zariadeniach so systémom Android. Ovládanie hudby prostredníctvom rozhrania Bluetooth LE na zariadeniach so systémom iOS.

Rýchla objednávka:

Názov tovaru Počet ksNabíjačka pre Fitbit Versa
USB nabíjačka s dokovacou kolískou pre Fitbit Versa/Versa Lite. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoje Fitbit Versa.

24 € / 28 €
Nabíjačka pre Fitbit Versa 2
USB nabíjačka s dokovacou kolískou pre Fitbit Versa 2. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoje Fitbit Versa.

24 € / 28 €
Diabetes Edition pre Fitbit Versa, Ionic
Riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa a Ionic. Umožňuje ľuďom s diabetes mellitus sledovať aktuálne hodnoty glykémie priamo na hodinkách. Ak hodnoty prekročia stanovené rozmedzie, hodinky môžu používateľa upozorniť vibráciou. Z dispozícii sú rôzne možnosti zobrazenia vo forme hodnôt, grafu a piktogramov. Podpora aplikácii Nightscout, Spike, xDrip+, One Drop. Určené pre používateľov, ktorí už hodinky Versa alebo Ionic vlastnia. (Hodinky nie sú súčasťou dodávky)

29 € / 34 €
Fitbit Versa Classic Band - náhradný športový náramok
Náhradný remienok pre Fitbit Versa/Versa 2/Versa Lite. Je vyrobený z flexibilného, odolného elastomeru. Zabezpečí komfort a odolnosť bezohľadu na to, čo robíte. Remienok je vodeodolný. Je vybavený prackou z nerezovej ocele. Veľkosti: Large/veľký (180-220mm), Malý (140-180mm), farba: black - čierna, white - biela

35 € / 42 €
Fitbit Versa Leather Band - náhradný kožený náramok
Prémiový ručne vyrábaný kožený remienok pre Fitbit Versa/Versa 2/Versa Lite. Je vyrobený z pravej kože zn. Horween. Je veľmi jemný a štýlový. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-180mm, Veľký: 180-220mm). Dostupné prevedenia: Midnight Blue -tmavomodý a Cognac - tmavohnedý

teraz iba  49 € / 59 €
   58 €
Fitbit Versa Metal Mesh Band - náhradný kovový náramok
Prémiový kovový náramok pre Fitbit Versa/Versa 2/Versa Lite. Je vyrobený z nerezovej oceli. Prispôsobte si Váš Fitbit Blaze týmto módnym štýlovým náramkom. Jedna veľkosť pre zápästie s obvodom 140-204mm, čierna farba

89 € / 106 €
Fitbit Versa Watch Lite Edition
Akciová cena platí iba pre farby: Marina Blue a Mulberry!
Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné. Hodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz a úroveň Cardio Fitness, sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 4 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

133 € / 159 €
Fitbit Versa 2 Watch
Hodinky Versa 2 s Amoled displejom s funkciou Always On a hlasovou asistentkou Alexa.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

166 € / 199 €
Fitbit Versa 2 Watch Special Edition
Špeciálna edícia s tkanými a silikónovými remienkami v balení.
Hodinky Versa 2 s Amoled displejom s funkciou Always On a hlasovou asistentkou Alexa.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 2 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

191 € / 229 €
Fitbit Versa 3 Watch - Health & Fitness Smartwatch + GPS
Skladom!!!
Nové vylepšené hodinky Versa 3 s integrovaným GPS, Amoled displejom s funkciou Always On.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný Always ON farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score. Sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia až 6 dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

191 € / 229 €
Fitbit Versa 2 Watch + Fitbit Ace
Balík 2 skvelých fitness trackerov pre dospelých aj pre deti za super cenu! Hodinky Fitbit Versa 2 vo farbe podľa vlastného výberu a Fitbit Ace v modrom prevedení pre deti od 8 rokov!
Nové vylepšené hodinky Versa 2 s Amoled displejom s funkciou Always On a hlasovou asistentkou Alexa.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

teraz iba  211 € / 253 €
   249 €