Fitbit start

Služba Fitbit Start je približne 30 minútové mini-školenie, ktoré obsahuje inštaláciu aplikácie do smartfónu, vytvorenie Fitbit účtu, spárovanie trackera s mobilom, základné nastavenie a vysvetlenie funkcií. Službu si môžete objednať pri objednávke trackera Fitbit so spôsobom doručenia "dovozom do Bratislavy" alebo pri osobnom odbere.

Pri zakúpení trackera Fitbit si môžete objednať službu Fitbit Start so zľavou 70%!

Po absolvovaní pár desiatok minút s našim špecialistom, budete mať svoj Fitbit pripravený na použitie a budete ho vedieť používať bez toho, aby Ste museli nazrieť do manuálu.

Mám záujem! Ako to prebieha? 

Objednajte si u nás:

  1. ľubovoľný tracker Fitbit
  2. a službu Fitbit Start.

V pokladni si zvoľte spôsob doručenia "Osobný odber (Senec)" alebo "Dovoz servisným vozidlom (iba BA)" a potvrďte objednávku

Fitbit Start pri osobnom odbere

Ak Ste si zvolili osobný odber, po potvrdení, že je tovar pripravený k odberu si môžete prísť pre tovar vo Vami zvolenom čase. V našej predajni Vám Fitbit nainštalujeme, zaregistrujeme, nastavíme a naučíme Vás s ním pracovať.

Fitbit Start pri dovoze (zatiaľ iba pre Bratislavu)

Ak Ste si zvolili dovoz servisným vozidlom (BA), doručíme Vám tovar na zvolenú adresu vo vami zvolenom čase (PO-PI 9:00-17:00). V pohodlí vášho domova alebo v práci Vám Fitbit nainštalujeme, zaregistrujeme, nastavíme a naučíme Vás s ním pracovať.

Nezaberie mi to veľa času?

Nemusíte mať obavu. Nezdržíme Vás dlho. Vybalenie a nastavenie produktu spolu s našim špecialistom Vám zaberie menej času, ako keby Ste si vybalili a sprevádzkovali Fitbit sami. Následné mini-školenie je tiež veľmi efektívne. Nakoľko produkty Fitbit veľmi dobre poznáme a sami ich tiež používame, vieme zodpovedať tie najzáludnejšie otázky. Ak používate iné chytré doplnky, ktoré sú kompatibilné s Fitbit, naučíme Vás, ako ich prepojiť, aby Ste získali z nich maximum.

Upozornenie: Fitbit Start je možné objednať iba s trackerom Fitbit v jednej objednávke. Nie je možné ju objednať samostatne alebo dodatočne.

Už Fitbit mám od iného predajcu a potreboval by som takéto školenie

Súčasťou dodávky produktov Fitbit od nás máte v cene aj službu 1:1 podpora. Ak Ste však zakúpili Fitbit u iného predajcu, môžete si objednať dodatočne takéto zaškolenie tu.