Fitbit Surge

Fitbit Surge Fitness Super Watch

Fitbit Surge sú bezkompromisné športové hodinky s integrovaným GPS, ktoré automaticky zaznamenávajú aktivitu (kroky, vzdialenosť, kalórie, schody, aktívne minúty), spánok a cvičenia. Sústavne tiež sleduje pulz pomocou technológie PurePulse, ktorá umožňuje presný výpočet kalórií, maximalizáciu účinku cvičení alebo sledovanie spaľovania tuku. Zabudovaný GPS umožní sledovať Vašu trasu, rýchlosť, kolá a zobrazí aktuálne údaje na displeji počas cvičenia. Na displeji tiež zobrazuje textové notifikácie zo smartfónu a funkcia Caller ID - upozorní na prichádzajúci hovor. Batéria vydrží až 7 dní. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu.

Skladom ihneď k odberu!

Akcia: K monitorom aktivity Fitbit športové slúchadlá zadarmo!

Fitbit Surge sú nekompromisné športové hodinky, ktoré využijete nielen pri Vašich cvičeniach ale aj na 24 hodinové sledovanie aktivity a spánku. Tieto multišportové hodinky s integrovaným GPS Vám umožnia okrem sledovania aktivity aj ovládať hudbu na smartfóne alebo prijímať textové notifikácie. Vďaka funkcii CallerID, budete vždy vedieť, kto Vám volá. Surge sleduje Váš pulz nielen počas cvičenia ale počas celého dňa, čo umožní presný výpočet spálených kalórií. Buďte motivovaní pri sledovaní štatistík meniacich sa v reálnom čase priamo na vašom zápästí. Sledujte pulz, cvičenia, kroky, prejdenú trasu, vzdialenosť, spálené kalórie, zvládnuté schody alebo čas strávený aktivitou po celý deň. V noci, sledujte svoj spánok a prebuďte sa s tichým vibračným alarmom.

Fitbit Surge sú pokročilé športové hodinky "športtester", ktoré sa od iných typov hodiniek odlišujú nielen funkčnou výbavou ale aj designom. Surge je oproti iným typom športových hodiniek menší a príjemný pri nosení. Môžete ho mať preto na ruke po celý deň aj noc. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vaše cvičenia a aktivitu a spánok, za neustáleho sledovania Vášho pulzu pomocou technológie PurePulse. Počas cvičenia Vám zobrazuje všetky dôležité informácie v reálnom čase. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu. Fitbit Surge však poslúži aj ako smart hodinky. Nielenže zobrazuje aktuálny čas, má vibračný budík, ale Vám aj ukáže, kto volá a prijaté textové správy si prečítate priamo na zápästí. Pomocou Surge môžete tiež ovládať prehrávanie hudby zo smartfónu.

Fitbit Surge farby

GPS monitorovanie, 24h sledovanie tepu, celodenné monitorovanie aktivity a spánku = bezkompromisné športové hodinky Surge.

Ak je pohyb a fitness súčasťou Vášho životného štýlu, potom Fitbit Surge je určený práve Vám. Počas športovej aktivity Vám poskytne všetky potrebné ukazovatele. Počas dňa zaznamenáva Váš pulz, kroky, schody, vzdialenosť, spálené kalórie a čas strávený aktivitou. Po zotmení meria Váš spánkový cyklus, pomôže Vám naučiť sa lepšie spať a zobudí Vás ráno, diskrétne vibračným alarmom. Fitbit Surge Vás motivuje k dosiahnutiu Vašich cieľov tým, že prináša viac pohybu do Vášho života - bez problémov, sociálne, 24 hodín denne.

Je to motivácia. Musíte sa dostať von a byť viac aktívny

Hlavné funkcie:

 • GPS monitorovanie - sleduje vzdialenosť, rýchlosť, prevýšenie. Sledujte svoje trasy a časy jednotlivých kôl.
 • Sleduje Váš pulz - pomocou technológie PurePulse automaticky a nonstop monitoruje Váš tep a pulzové zóny
 • Sleduje Vaše cvičenia a aktivitu - sleduje cvičenia, kroky, vzdialenosť, schody, spálené kalórie a čas strávený aktivitou.
 • Zobrazuje štatistiky v reálnom čase - informácie o aktivite, informácie o cvičení v reálnom čase, súhrnné štatistiky (stále na displeji)
 • Sleduje Váš spánok + alarmy - Automaticky sleduje Váš spánok a zobudí Vás vibračným alarmom
 • Notifikácie a hudba - upozorňuje na prichádzajúce hovory zo smartfónu a zobrazuje textové správy displeji na Vašom zápästí. Pomocou Surge môžete tiež ovládať prehrávanie hudby.
 • Dlhá výdrž na batérie - vydrží na batérie až 7 dní
 • Synchronizuje Vaše štatistiky automaticky - údaje z Fitbit Surge sa automaticky synchronizujú do počítača, tabletu alebo smartfónu.
 • Získate pohľad na Vaše zdravie - učte sa z grafov, diagramov a nástrojov, ktoré zobrazujú Vašu činnosť a spánkový cyklus
 • Bavte sa a majte vyššie ciele - vyzývajte seba a Vašich priateľov dosiahnutiu vyšších cieľov a buďte fit. 

GPS sledovanie - Vytvorte si vlastnú trasu. Sledujte ju s GPS.

Surge Vám počas športovej aktivity bude na displeji zobrazovať čas, vzdialenosť, rýchlosť a výšku. Prezerajte si medzičasy a prechádzajte medzi štatistikami cvičenia.

Pre lepšiu kondíciu, začnite so srdcom.

Nech je Vaše srdce vašim sprievodcom. Monitor srdcového tepu automaticky a nepretržite priamo na vašom zápästí presne sleduje spálené kalórie, umožňuje udržiavať intenzitu tréningu, maximalizovať tréning a optimalizovať zdravie. A to všetko bez hrudného pásu.

Získajte lepšie sledovanie s každým úderom.

Získajte kontrolu nad svojimi cieľmi za použitia Fitbit Surge pre záznam vášho tréningu a sledujte celodenné aktivity ako je srdcový tep, kroky, vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie, schody a aktívne minúty. S veľkou životnosťou na batérie na 5 a viac dní. A pre okamžitý prístup ku štatistikám, nemusíte chodiť ďaleko. Motivácia musí byť neustále v pohybe.

Zaznamenajte svoje cvičenia. Dosiahnite Vaše ciele.

S multišportovou funkcionalitou Vám Surge umožní zaznamenať všetky detaily Vášho tréningu. Či už ide o beh, cyklistiku, kardio alebo iné cvičenia. Pozrite si v reálnom čase údaje a štatistiky počas cvičenia. Po cvičení sa prehľady automaticky objavia vo vašom Fitbit účte. Vďaka integrovanému GPS môžete sledovať rýchlosť, vzdialenosť, kolá a trasy.

 

Život v pohybe, štatistiky na displeji

Surge obsahuje 8 senzorov a má najlepšiu výdrž na batérie. Umožní Vám monitorovať nielen svoje cvičenia ale celý svoj deň. Cieľom tohto  prístroja je posilniť Vás a povzbudiť Vás tým, že Vám poskytuje informácie v reálnom čase na displeji priamo na Vašom zápästí, ktoré Vám pomôžu byť viac aktívny. Prečo neísť po schodoch namiesto výťahu? Alebo sa neprejsť po obede? Tieto kroky sa Vám rýchlo spočítajú.

 

Skutočný pokrok v danom momente

Fitbit Surge Vám umožní vidieť všetky štatistiky kedykoľvek priamo na Vašom zápästí. Vždy nájdete inšpiráciu na dosiahnutie svojich cieľov.

Notifikácie a hudba

Fitbit Surge sú smart hodinky vhodné na každý deň. Funkcia CallerID Vám zobrazí prichádzajúce hovory, keď je Váš smartfón nablízku. Surge Vám tiež zobrazí počas dňa textové správy a môžete ním ovládať tiež prehrávanie hudby vo Vašom smartfóne.

 

 

 

 

Test: Porovnanie presnosti monitorovania tepu Charge HR/Surge vs. hrudný pás

Test:

Porovnali sme monitorovanie tepu pri behu s Fitbit Charge HR a so športesterom Suunto s hrudným pásom.

Výsledok:

Výsledky na oboch zariadeniach sú takmer rovnaké. Počas 20 min. behu obe zariadenia namerali úplne rovnaký priebeh pulzu. Priemerný pulz bol 152 a maximálny 164 na Charge HR a 161 na športesteri Suunto Quest s pásom Suunto Comfort Belt. Rovnaké namerané hodnoty platia aj pre Fitbit Surge.

Fitbit Surge je pripravený na nosenie 24/7. Monitoruje:

 • pulz
 • kroky, ktoré Ste urobili
 • schody, po ktorých Ste vystúpili
 • kalórie, ktoré Ste spálili
 • hodiny, ktoré Ste prespali
 • vzdialenosť, ktorú Ste prešli
 • čas strávený športom alebo aktivitou
 • kvalitu spánku

Fitbit Surge má vstavaný špičkový akcelerometer, ktorý presne zachytáva Vašu celodennú aktivitu, ktorú staršie typy  krokomerov nedokážu zachytiť. Na výpočet napr. spálených kalórií sa používajú presné štatistiky v kombinácii s Vašim tepom a osobnými informáciami.

Pomáha Vám spať... ZZZ

Fitbit Surge nespí, aj keď Vy áno. Na prehľadných grafoch uvidíte, ako dlho Ste spali, koľkokrát Ste sa prebudili a uvidíte aký kvalitný bol Váš spánok. V priebehu času, môžete použiť to, čo Ste sa naučili, aby Ste mohli spať zdravšie. Surge má tiež tichý alarm, ktorý jemne vibruje a zobudí Vás v požadovanom čase bez toho, aby Ste vyrušili svojho partnera.

V noci Surge monitoruje:

 • Ako dlho a ako dobre spíte.
 • Ako často sa budíte.

Ráno:

 • Zobudí tichým alarmom.
 • Nevyruší partnera.

Taký komfortný, že zabudnete, že ho máte

Fitbit Surge funkciami nabité športové hodinky. Oproti konkurenčným typom hodiniek sú však také príjemné na nosenie, že časom aj zabudnete, že ho máte. Nabíjateľná batéria vydrží na jedno nabitie 7 dní. Surge je tiež odolný voči dažďu, striekajúcej vode a potu.

Kopec odznakov

Fitbit Surge Vás bude chváliť a udržať si motiváciu s odznakmi pre denné, týždenné, dokonca aj celoživotné úspechy. Zakaždým, keď dosiahnete nový cieľ, alebo nás ohúrite so svojím výkonom, dostanete odznak. Ale budete musieť pre ne niečo urobiť.

Zdieľajte a súťažte s priateľmi

Súťažte s priateľmi a rodinou na Fitbit.com. Môžete sa povzbudzovať navzájom, porovnať štatistiky a uvidíte Vaše pokroky a Vašich priateľov.
Vzhľadom k tomu, že Vaše štatistiky sa aktualizujú každý deň, vždy môžete vidieť, kde Ste vy a ako sú na tom Vaši priatelia. Ak Vás niektorý predbehne, dostanete správu (mali by ste chcieť mu to oplatiť).

Podporiť priateľov môžete aj priamou komunikáciou. Pošlite im správu!

Zaznamenávajte činnosti, jedlá a iné

Zaznamenávajte jedlo, vodu, cvičenie, hmotnosť a ďalšie pomocou Fitbit on-line nástrojov. Ak nie Ste doma, použite mobilnú aplikáciu. Naša rozsiahla databáza pokrýva jedlo a aktivity, ktoré robia robenie poznámok rýchle a jednoduché. Vytvorte plán potravín a jedzte s rozumom. Zaznamenávajte nekonečné množstvo aktivít od prechádzky so psom po plávanie. Než sa nazdáte, budete mať kompletný prehľad o Vašom pokroku.

Vytvorený pre aplikácie 

Pre ďalšie sledovanie Vášho zdravia môžete exportovať Vaše údaje do niekoľkých populárnych fitness aplikácií ako je napríklad Run Keeper. Niektoré z nich - vrátane SparkPeople, Lose It!, MyFitnessPal a MapMyFITNESS - umožňujú import dát aplikácie Fitbit, takže môžete sledovať a pochopiť Vaše zdravie v jednej aplikácii. 

Fitbit Surge spolupracuje s Váhou Fitbit Aria alebo inteligentnými váhami Withings, napr. s váhou Withings Smart Body Analyzer alebo Withings Wireless Scale. Na jednom mieste tak máte informácie nielen o Vašej aktivite, ale aj aktuálne namerané hodnoty (hmotnosť, tuk, BMI…).

Zvýšte odolnosť svojho monitora aktivity Fitbit voči poškriabaniu a voči baktériám!Titanium Drop pre Fitbit

Prečo by som mal použiť Titanium Drop na Fitbit?

Aj tie najkvalitnejšie tvrdené sklá, ktorými sú chránené rôzne fitness doplnky majú tvrdosť 7H. Aplikovanie Titanium Drop na displej smart hodiniek alebo trackera zvýši tvrdosť skla na 9H. Displej sa tak stane odolnejším voči poškriabaniu a opotrebeniu pri bežnom používaní. Čo je však u "nositeľností" (wearables) dôležitejšie, zvýši sa odolnosť voči baktériám o 97%. To všetko bez toho, aby na displeji bola viditeľná nejaká vrstva, ako je tomu u fólií. Titanium Drop tiež nemá vplyv na priehľadnosť a dotykové ovládanie displeja. Pri Fitbit Trackeroch, ktoré majú monitor tepu sa aplikuje Titanium Drop aj na tento senzor, ktorý sa tak stáva odolnejší voči poškriabaniu a aj voči baktériám.

Viac informácií...

Príďte k nám vybrať si fitnes super hodinky Fitbit Surge!

Nemáte radi nakupovanie cez eshop? Príďte k nám a objednajte si Fitbit Surge ešte dnes*. Alebo zavolajte na tel. číslo 02/4564 7094, nadiktujte svoje meno a adresu a Fitbit Surge Vám pošleme poštou na dobierku. Alebo pošlite e-mail.

* - V prac. dni 9:00-16.30. Skladovú dostupnosť jednotlivých farieb si prosím overte vopred telefonicky.

Obávate sa, že obsluhu nezvládnete, že je to zložité? Omyl. Hodinky Fitbit Surge sú síce nabité funkciami, ale jednoducho sa používajú.  
Úvodným nastavením, spárovaním s počítačom, so smartfónom Vás prevedie používateľská príručka v slovenčine, ktorú sme pre Vás pripravili. A ak by Ste mali akýkoľvek problém s nastavením alebo pri používaní, môžete sa obrátiť našu technickú podporu*.

* - kontaktné informácie sú uvedené v návode na použitie

Technická špecifikácia

Farby
 • Čierna - black
 • Modrá - blue
 • Oranžová - tangerine
Senzory a komponenty
 • GPS
 • 3-osý accelerometer
 • 3-osý gyroskop
 • Digitálny kompas
 • Optický monitor srdcového tepu
 • Výškomer
 • Svetelný senzor
 • Vibračný motor

Veľkosti

Šírka náramku je 34 mm.

Vybrať si môžete z 2 veľkostí:

Malý náramok: obvod 140-160mm

Veľký náramok: obvod 160-200mm 

Neviete, ktorú veľkosť si vybrať? Všeobecne je veľký náramok vhodný pre väčšinu mužov. Pre ženy je vhodnejšia obvykle menšia veľkosť. Ak chcete mať istotu, ktorú veľkosť si vybrať, použite zvinovací meter a odmerajte si obvod zápästia.

Bezdrôtová synchronizácia s PC a Macom

Trackery od firmy Fitbit ponúkajú Bluetooth Smart konektivitu, takže môžete sledovať Vaše štatistiky v reálnom čase.

Synchronizácia prebieha automaticky, kedykoľvek  je Fitbit Surge asi 6 metrov od bezdrôtového USB kľúča a nehýbe sa. USB kľúč sa pripája do Vášho počítača Mac alebo PC cez USB port. Údaje sa synchronizujú pomocou aplikácie Fitbit Connect.

Bezdrôtová synchronizácia s mobilom/tabletom

Fitbit Surge vie posielať údaje do mobilu alebo tabletu vybaveného Bluetooth 4.0/Bluetooth Smart. V súčasnosti je podporovaných viac ako 150 zariadení s iOS, Android alebo Windows Phone. Medzi nimi sú napr. tieto zariadenia:

 • iPhone 4S, 5, 5S, 5C, 6, 6 Plus
 • New iPad 3. gen., Retina iPad 4.gen, iPad Mini, iPad mini retina, iPad Air
 • iPod touch 5. gen
 • Vybrané Android zariadenia (Samsung Galaxy S5, S4, SIII, Note II, Note 10.1...), obecne s OS Android 4.3 a vyšším.
 • Vybrané zariadenia s OS Windows Mobile 8.1 a vyšším

Mobilná aplikácia zaznamenáva dáta, prijíma notifikácie, umožňuje prezeranie grafov a ukazovateľov zo synchronizovaných dát.

 
Pamäť

Odporúča sa synchronizovať dáta pravidelne. Fitbit Surge zaznamenáva podrobné dáta až 7 dní, minútu po minúte. Pre predchádzajúcich 30 dní, sumarizuje Vaše denné výsledky.

Batérie a napájanie

Batéria vydrží približne sedem dní. Môžete ju nabíjať dodávanou nabíjačkou, ktorá sa zasúva do USB portu Vášho počítača. Doba dobíjania je 1 až 2 hodiny.

Výdrž na batérie cca 7 dní
Typ batérie Lithium-ion polymer
Bezdrôtový prenos Bluetooth Smart
 
Požiadavky na PC a Mac
 • Windows Vista/7/8
 • USB port
 • Pripojenie na internet
 • Mac OS X 10.6 a vyšší
 • USB port
 • Pripojenie na internet
Senzory a motory

Firbit Surge využíva MEMS 3-osý akcelerometer, ktorý meria Vaše pohybové vzory pre zistenie, koľko kalórií Ste spálili, akú Ste prešli vzdialenosť, koľko Ste urobili krokov, vyšli po koľkých schodoch a aká je kvalita Vášho spánku. Surge obsahuje tiež  vibračný motor, ktorý mu umožňuje vibrovať, keď sú nastavené alarmy. Ďalej má vstavaný GPS, výškomer a monitor srdcového tepu s technológiou Purepulse.

 
Prevádzkové požiadavky

Fitbit Surge je vodeodolný. Je schopný odolávať nástrahám každodenného života - či už Ste v sprche alebo daždi.

Prevádzková teplota -20° to 45° C
Vlhkosť Surge je odolný voči striekajúcej vode a potu.
Maximálna prevádzková výška 9,144 m
 

Obsah dodávky

 • Fitbit Surge 
 • Bezdrôtový USB kľúč
 • Napájací kábel
 • Podrobná používateľská príručka v slovenčine
 • Bezplatná technická podpora - pomoc pri nastavení a používaní
 • Bezplatný prístup na portál Fitbit.com – zahrňuje možnosť zaznamenávať a sledovať aktivitu, jedlo, spánok, vodu, hmotnosť a iné.
 

Video:

Recenzia

Akcie Fitbit v mobile!
Pridať do Passbooku

Čo je Passbook? Passbook je inteligentný digitálny zľavový kupón, ktorý nezaberá miesto v peňaženke a je vždy aktuálny. Podporované smartfóny: iOS 6.0 a vyšší, Android s aplikáciou PassWallet, Windows Phone 8.1.

Fitbit skupina - Slovakia

Radi by sme Vás pozvali do skupiny pre používateľov Fitbit na Slovensku. V rámci skupiny si môžete vymieňať skúsenosti s ostatnými členmi, pristupovať k výsledkovým tabuľkám, takže si môžeme navzájom pomôcť byť viac aktívni.

Ak sa chcete pridať k nám, kliknite na tento link. Pre prístup k skupine Slovakia, musíte byť zaregistrovaní na stránke fitbit.com.

(Ak si chcete sledovať svoj pohyb a stravu, nemusíte vlastniť monitor aktivity. Údaje o aktivite, môžete zadávať aj ručne. Avšak s trackerom, ktorý to robí za Vás, je to zábavnejšie.)